FURNITURE / Tables / Gate-leg table 9704135
nr 970 4135
GATE-LEG TABLE
pine wood, wear, damages.
Furu
Condition: slitage, skador
800
SEK 400
Monday July 13 2015
at 18:38:40
350 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)